Особливості вибору стінових блоків

Особливості вибору стінових блоків

Різновиди стінових блоків, їх особливості та плюси

Будинок і будь-яка інша споруда, зведена з будівельних блоків майже у всіх аспектах перевершує каркасні будівлі. Висока міцність, менша пожежна небезпека, така будова прослужить не одне покоління. Вибір стінових блоків залежить від конкретного призначення будівлі або споруди: капітальна споруда, невелика дача, приватний будинок або гараж.

Вибір стінових блоків: особливості та різновиди

В основному стінові блоки види розрізняються за складом сумішей і технології виготовлення, що використовується у виробництві. Класифікація стінових блоків буває за внутрішньою структурою, компонентами, тому вироби відрізняються між собою різними експлуатаційними характеристиками.

Найбільш поширені сьогодні бетонні, керамзитобетонні, газосилікатні, а також піноблоки та шлакоблоки. Залежно від спектра застосування випускається продукція різних типорозмірів. Так, стіновий блок розміри можуть бути від 100 міліметрів (для міжкімнатних стін) до 500 мм (для будівництва несучих стін).

Основна відмінність стінових блоків від звичайних полягає у високій міцності та довговічності в порівнянні з пористими бетонами. Головне відмінність стінових блоків від газобетонних у тому, що останні мають недостатню міцність для багатоповерхового будівництва. Запитуючи, як підібрати стіновий блок, необхідно в першу чергу визначитися з цілями, як конструкційна, конструкційно-теплоізоляційна, теплоізоляційна.

Окрім стінових виділяють фундаментні різновиди. Бетонні блоки для фундаменту розміри можуть бути різними. Це чудова альтернатива заливанню монолітного дрібнозаглибленого фундаменту.

Основні переваги стінових блоків

Це найбільш універсальний блоковий тип, за допомогою якого будують зовнішні та внутрішні перегородки. Перевагами є:

  • досить невелика маса;
  • екологічність матеріалів;
  • хороша пропускна здатність повітря;
  • довгий термін служби.
  • Велика різноманітність форм-фактору, габаритів, колірної гами дозволяє задовольнити запити навіть найвибагливіших покупців. Звичайні стінні блоки для зовнішніх стін види можуть бути виконані з імітацією натурального каменю, цегли та інших поверхонь.

    Зворотний дзвінок