Декоративні блоки Рівне та область

Переглянути ассортимент


Декоративні бетонні блоки

Такий декоративний виріб також називається рваний або забірний блок. Він виготовляється з якісного бетону на сучасному обладнанні. Має стійкість до різких температурних перепадів та механічних пошкоджень, відрізняється практичністю, довговічністю, міцністю. Рвана цегла виконує декілька функцій:

  • створює естетичну картинку;
  • являється основою для таких конструкцій, як огорожі, ворота, хвіртки тощо.

Ціна досить приємна, замовити можна у наступних містах: Дубровиця, Здолбунів, Костопіль, Радивилів, Сарни, Рівне, Дубно, корець, Млинів, Острог, Глинне, Зарічне, Березове та в різних областях.

Асортимент декоративних бетонних блоків

Асортимент наступний: колотий камінь, кутовий, гладкий на стовп, секції забор ранчо пряме. Завдяки різноманітному вибору можливо підібрати найбільш відповідний варіант, який допоможе створити необхідний стилістичний результат. Усі бетонні вироби можуть похвалитися красою, завдяки їм паркан стане більш привабливим та естетичним.

Декоративні блоки для оздоблення фасаду

Для цього використовується стіновий виріб. Він служить захистом від негативного впливу навколишніх факторів, являється гарною прикрасою споруди. З ним легко працювати, можна розпилювати, придавати бажану форму. До переваг відноситься практичність, універсальність, легка маса, покращення звукоізоляції. Купити рваний камінь в Рівне можна за доступною вартістю, якщо звернутися до нас.

Блоки для стін декоративні якісні

Виріб відрізняється класичною естетикою та елегантністю, поєднує декілька різних компонентів з будинком. Купити його можливо у нас за доступною вартістю. Споруди виходять достатньо міцними, довговічними, невибагливими у догляді. Ми також пропонуємо блоки декоративні Радивилів, які підходять для створення огорож, квітників та клумб. Монтаж виконується завдяки геосинтетичним матеріалам. Вам точно сподобається результат та якість обслуговування.

Зворотний дзвінок