Про компанiю


Компанія «PRESSFORM» надає послуги з виробництва бетонних блоків, бруківки, бордюрів, водоливів, аксесуарів з бетону для вашого паркану тощо.

Залізобетонні вироби, які ми виготовляємо на території нашого виробництва, мають високу якість і мають гарну репутацію у наших клієнтів.

У нашому виробництві налагоджено лінію з виробництва бетонного вібропресованого блоку, який широко використовується для будівництва фундаментів, парканів, господарських будівель, будинків та гаражів. Доставка можлива по всій Україні. Пропонуємо Вам широкий вибір будівельного блоку з варіацією параметрів та розмірів: стандартний, кутовий, половинка, четвертинка, колотий, з фаскою, без фаски. Є спектр кольорів декоративного колотого блоку: червоний, жовтий, сірий, коричневий, чорний з вкрапленнями. Відмінна якість продукції підтверджується Сертифікатом відповідності та відповідає вимогам національних стандартів.

Ми є 100% виробником та надійним партнером у будівельній галузі. Команда фахівців PRESSFORM завжди буде рада проконсультувати та допомогти Вам у виборі кращого рішення!

Зворотний дзвінок