Декоративні елементи з бетону Рівне та область

Переглянути ассортимент

Декоративні елементи

Декоративні елементи слугують не тільки для надання естетичного виду будівельним конструкціям, а й для їхнього зміцнення. Найчастіше їх виготовляють з бетону, який надає необхідну міцність та стійкість. Виробництво елементів декору налагоджене в місті Рівне у цехах компанії PRESSFORM. Звідси й відбувається доставка і розсилка товару по області та всій країні.

Декоративні елементи для дому

Використання елементів декору для дому зробить його не тільки гарним та естетичним, але і захистить від потрапляння вологи. Ціна доставки таких будматеріалів до населених пунктів Дубно, Сарни, Млинів, Острог та інших міст України буде мінімальною у зв'язку з близьким розташуванням до виробника.

Елементи для декору і фасаду

Спеціально для декору і фасаду нашою компанією PRESSFORM випускаються:

  • дашки на паркан;
  • фасади;
  • бетонні парапети «Батон»;
  • капелюхи та ковпаки на садові стовпчики.

Такі елементи декору надійно захищають будівельні конструкції, а також можуть бути розроблені та виготовлені за індивідуальними розмірами. Купити дашки, капелюхи та ковпаки можна безпосередньо у Рівному, або ж замовити доставку в Зарічне, Рокитне, Березове, Костопіль та інші міста.

Декоративні елементи ландшафтного дизайну

Для покращення ландшафтного дизайну гарно підійдуть бардюри та садові стовпчики. Їхній колір, розмір та форма залежать тільки від побажань клієнтів. Прикрашання ландшафту садовими стовпчиками у поєднанні з капелюхами надасть шарму будь-якій садибній ділянці. А поребрики захистять бруківку від надмірної вологи.

Садові бордюри та інші декоративні елементи можна купити в таких містах, як Дубровиця, Здолбунів, Радивилів, або ж замовити доставку на сайті нашого магазину. Звертайтесь до нас, щоб отримати естетичне та довговічне доповнення до дизайну подвір’я, саду, дачної ділянки.

Зворотний дзвінок