Тротуарна бруківка - Київ та область

Переглянути ассортимент

Декоративна тротуарна бруківка

Сьогодні досить часто ландшафтні дизайнери використовують для облаштування доріжок та прибудинкових територій саме бруківку. Щоб обрати потрібну фігурну бруківку для тротуару, варто визначитись, для чого саме вона вам необхідна. Висока популярність декоративної бруківки обумовлена такими перевагами:

  • Міцність. Такі оздоблювальні елементи надійно кріпляться та не псуються під час механічних навантажень.
  • Привабливий дизайн. Бруківка може бути виготовлена у різному кольорі та формі, це дозволяє створювати оригінальні дизайнерське рішення, наприклад, «Римський камінь» чи «Старе місто». 
  • Вологостійкість. Такі тротуарні вироби не псуються під час контакту з водою, добре витримують дощову погоду.

Декоративна бруківка може бути виготовлена під дерево або під камінь, доповнюючи існуючий екстер’єр.

Ціна на бруківку «Венеція» в Києві та області

Знайти декоративну бруківку сьогодні можна у різному стилі. Досить великим попитом користується бруківка «Венеція». Завдяки своїй товщині така плитка використовується для мостів та доріг. Досить велика гама різних кольорів дає можливість робити різні візерунки, де кожен елемент має своє значення.

Ціна на бруківку «Венеція» у Києві та Київській обл. може відрізнятися. Вартість залежить від того, якого розміру кольору вам необхідна плитка та в якій кількості. Бруківку можна замовити та придбати по оптимальній ціні з доставкою.

Купити фігурні бордюри для бруківки

Фігурні бордюри для бруківки використовують для того, щоб розділити тротуари та доріжки від проїжджої частини, Фігурні бордюри не тільки додають доріжкам естетичного вигляду, але й мають низку переваг:

  • Захищають покриття від механічних ушкоджень.
  • Не дають елементам бруківки руйнуватися.
  • Дають можливість розділити доріжки від газонів, дерев або споруд.

Обрати бордюр для бруківки можна будь-якого кольору та розміру. Під час укладання бруківки варто залишити місце під водозлив. Купити фігурні бордюри та бруківку плац 6 см сьогодні можна онлайн в таких містах: Київ, Згурівка, Миронівка, Переяслів, Корсунь-Шевченківський, Бориспіль, Бородянка, Обухів, Рокитне, Тетієві, Фастові, Яготині, Іванків, Березань, Богуслав, Бровари, Фастів, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Узин.

Тротуарна бруківка Старе місто

Бруківку Старе місто виготовляють з бетону методом вібропресування. Завдяки цьому матеріал є морозостійким та має низький рівень стирання. Придбати тротуарну бруківку можна як в одному кольорі, так і у змішаних. Бруківку Старе місто досить легко викладати різними способами. Також її можна швидко демонтувати або перекласти.

Зворотний дзвінок